Kami Tatol

Dyrektor Generalny
Flying Bisons

Jako CEO Flying Bisons, wiodącej europejskiej firmy zajmującej się doradztwem i dostarczaniem rozwiązań cyfrowych, moją misją jest pomaganie markom w uwolnieniu ich cyfrowego potencjału.
Kieruję potężnym zespołem prawie 100 utalentowanych profesjonalistów, którzy dążą do doskonałości w przestrzeni cyfrowej. Specjalizujemy się w definiowaniu, projektowaniu i opracowywaniu najnowocześniejszych produktów i usług cyfrowych dla liderów branży (np. IKEA, Mercedes AMG lub KFC), a także dla przełomowych startupów (np. Booksy, Devskiller i Telemedico). Jesteśmy w 100% skoncentrowani i zaangażowani w dostarczanie wyników biznesowych poprzez nasze usługi... więc praca z nami to nie jest kosztem, ale inwestycją - piekielnie dobrą! Zapewniając kompleksowy pakiet usług, w tym badania, strategię, branding, tworzenie treści, projektowanie, rozwój, i analizę danych, jesteśmy kompleksowym partnerem dla firm, które chcą się wyróżniać i wprowadzać zmiany w swojej branży za pomocą technologii.
Przeprowadzamy organizacje przez transformację cyfrową, umożliwiając im rozwój w stale zmieniającym się otoczeniu. Naszą misją jest umożliwienie firmom uwolnienia ich cyfrowego potencjału. Ukończyłem studia MBA w zakresie transformacji cyfrowej, gdzie zostałem wyróżniony jako najlepszy student w mojej klasie. Wcześniej ukończyłem Architekturę na Politechnice Gdańskiej i UX Design na SWPS, gdzie później zostałem nauczycielem akademickim. Wszystko to wyposażyło mnie w wiedzę i umiejętności związane z biznesem, technologią i projektowaniem, magicznym trio projektowania Customer Experience. Jako lider, nauczyciel i mentor, dzielę się swoimi spostrzeżeniami na temat branży cyfrowej ze studentami, kolegami i przedsiębiorcami, napędzając wzrost i rozwój ludzi wokół mnie.
W trakcie mojej kariery prowadziłem ponad 100 projektów cyfrowych na 12 rynkach, ze szczególnym uwzględnieniem Skandynawii, Europy Zachodniej, Europy Środkowo-Wschodniej i Bliskiego Wschodu. Moje nieustanne dążenie do innowacji pozwala mi szukać sposobów na tworzenie przełomowych produktów i usług, przy jednoczesnym zachowaniu niezachwianej dbałości o szczegóły i praktycznego podejścia do projektów.