paski kod Kongres 590

O Kongresie 590

Nazwa Kongresu 590 pochodzi od prefiksu kodu kreskowego, którym oznaczane są towary wytwarzane bądź dystrybuowane przez polskie przedsiębiorstwa. Jego głównym celem jest uwolnienie potencjału polskiej gospodarki oraz promocja polskich produktów i usług. Ideą Kongresu 590 jest stworzenie przestrzeni do kooperacji dla polskich przedsiębiorców, naukowców i decydentów politycznych.

O nas

Kongres 590 jest skierowany do wszystkich firm: od startupów, przez mikro, małe, średnie, po duże przedsiębiorstwa. Kongres 590 – cykliczne, coroczne wydarzenie gospodarcze, skupiające przedstawicieli polskiego biznesu, nauki, polityki i legislacji oraz gości zagranicznych. Stanowi arenę wymiany myśli, poglądów i doświadczeń polskich przedsiębiorców, menedżerów, polityków, naukowców oraz ekspertów ekonomicznych. Organizatorem jest Kongres 590 sp. z o.o. Kongres corocznie odbywa się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Wydarzenie swoją obecnością uświetniają najważniejsze osoby w kraju, z Prezydentem Rzeczypospolitej Polskiej oraz Prezesem Rady Ministrów na czele i znamienici goście ze świata zagranicznego biznesu.

Remigiusz Kopoczek

Prezes Kongres 590

Od lat jestem związany ze środowiskiem naukowym, pracuję jako nauczyciel akademicki na Uniwersytecie Śląskim. Moją specjalizacją i pasją są gry komputerowe. Przez ostatnie lata byłem pomysłodawcą i prezesem zarządu pierwszego akceleratora gier wideo ARP Games. Jako Prezes Zarządu spółki Kongres 590 chcę rozwinąć nowe kompetencje biznesowe firmy i otworzyć ją na nowe horyzonty.

Cytaty