Kongres 590

Nowe możliwości
Warszawa
5-6 października 2021
Artur Cieślik
Wiceprezes Zarządu ds. Strategii i Regulacji w PGNiG SA

Prawnik, menadżer posiadający ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe zdobyte w instytucjach rynku kapitałowego, spółkach publicznych oraz międzynarodowej kancelarii prawnej.

Karierę zawodową rozpoczynał w 1997 r. w Dziale Prawnym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Od 2000 do 2005 roku wykładowca na Wydziale Prawa i Administracji Uczelni Łazarskiego. W latach 2004 - 2006 zatrudniony w SYGNITY S.A. Następnie, do 2018 r. współpracował z międzynarodową kancelarią prawną DENTONS Europe Dąbrowski i Wspólnicy sp.k. Od 2018 r. związany z PKN ORLEN S.A. gdzie wykonywał obowiązki Doradcy Zarządu oraz Dyrektora Wykonawczego ds. Strategii. W okresie od 24 sierpnia 2020 roku do 15 marca 2021 roku pełnił funkcję Wiceprezesa Zarządu ds. Strategii i Rozwoju Grupy LOTOS S.A.

Absolwent Wydziału Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego we współpracy z University of Florida Fredric G. Levin College of Law, Center for American Law Studies. Uczestnik studiów podyplomowych Executive Master of Business Administration organizowanych przez Uniwersytet Gdański we współpracy z Gdańską Fundacją Kształcenia Menedżerów oraz Porto Business School.

Bądź z nami na bieżąco,
zapisz się na nasz newsletter: