Totalizator Sportowy na ścieżce dalszego rozwoju 

Pod koniec 2018 roku Totalizator Sportowy poszerzył swoją działalność o nowe obszary biznesowe. Od tego czasu spółka bije kolejne rekordy sprzedażowe. Ponadto jako przedsiębiorstwo państwowe prowadzi działalność w sposób odpowiedzialny, skupiając się nie tylko na misji ekonomicznej, lecz także społecznym aspekcie realizowanych zadań. Wyrazem tego mogą być wyniki spółki za miniony 2020 rok, kiedy to Totalizator Sportowy przekazał rekordowy ponad miliard złotych na wsparcie polskiego sportu i kultury narodowej oraz zaangażował się w walkę z koronawirusem i jego skutkami. 


Dzięki sprawdzonym rozwiązaniom w stale rozwijającej się sieci naziemnej obejmującej punkty LOTTO, a także innowacjom w nowych obszarach biznesowych spółki (platforma online lotto.pl, kasyno internetowe i sieć salonów gier na automatach), Totalizator Sportowy zamknął ubiegły rok z najwyższymi jak dotąd wynikami sprzedaży. Zaufanie klientów korzystających z odpowiedzialnej rozrywki oferowanej przez firmę przełożyło się na finansowy zastrzyk dla sportu i kultury – na fundusze celowe trafił 1 103 297 700 złotych. Te dwie ważne dziedziny życia społecznego otrzymały potrzebne wsparcie dzięki środkom pochodzącym z dopłat do gier liczbowych i loterii pieniężnych organizowanych przez Totalizator Sportowy. 


Rok 2020 upłynął w spółce także pod znakiem niesienia pomocy w walce z pandemią COVID-19. Dzięki przekazaniu 10 proc. ze sprzedaży online gier LOTTO na ten cel trafiło ponad 25 000 000 zł. Do tego należy wspomnieć o kampanii społecznej, darowiznach rzeczowych i organizacji szpitala tymczasowego w Radomiu. 


Totalizator Sportowy stawia sobie kolejne cele, nie zapominając o odpowiedzialności, jaka spoczywa na przedsiębiorstwie cieszącym się zaufaniem kilku pokoleń Polaków. W tym roku spółka obchodzi 65-lecie nieprzerwanej działalności wraz z Ambasadorem tego Jubileuszu, Robertem Lewandowskim. 

Więcej informacji na stronie www