Grupa Polskiego Holdingu Nieruchomości S.A. to jeden z liderów rynku nieruchomości w Polsce.

Realizuje nowoczesne projekty w sektorze biurowym, handlowym, logistycznym, mieszkaniowym oraz hotelowym, prowadząc działalność deweloperską i inwestorską. 


Portfel naszej Grupy obejmuje 155 aktywów nieruchomościowych o łącznej wartości ponad 3 mld zł. Plasuje nas to w czołówce największych firm deweloperskich w Polsce. Inwestycje realizowane przez spółkę są prowadzone w sposób zrównoważony i przyjazny środowisku, wpisując się także w program rekultywacji terenów poprzemysłowych. 


Naszym celem pozostaje dywersyfikacja działalności poprzez inwestycje w segmencie biurowym, budownictwa mieszkaniowego i magazynowego oraz usług hotelarskich. Uważnie obserwujemy rynek nieruchomości. Dostrzegamy zmieniające się trendy rynkowe, elastycznie podchodząc do potrzeb naszych klientów w czasie pandemii. Umożliwiamy naszym klientom możliwość swobodnej aranżacji przestrzeni, gdyż najemcy w czasach walki z COVID 19 poszukują biur o różnej wielkości. W naszych obiektach biurowych zapewniamy nie tylko najwyższy standard usług, ale też dostosowujemy je do potrzeb poszczególnych klientów. 


Pomimo zawirowań rynkowych wywołanych przez pandemię kontynuujemy ambitny program inwestycyjny, w tym realizację takich projektów jak biurowce SKYSAWA i INTRACO Prime w Warszawie. Nasza flagowa inwestycja położona w ścisłym centrum Warszawy –kompleks biurowo-handlowy SKYSAWA ze 155 metrowym wieżowcem, ma szanse stać się jedną z wizytówek stolicy. Inwestycja zyskała już uznanie międzynarodowych ekspertów ze względu na najwyższe standardy w zakresie rozwiązań proekologicznych i zrównoważonego budownictwa. 


Dostrzegamy także rosnący potencjał rynku mieszkaniowego, prowadząc nowe inwestycje w Warszawie, Łodzi i Bydgoszczy. W 2020 roku z sukcesem zakończyliśmy sprzedaż mieszkań w drugim etapie budowy osiedla VIS À VIS WOLA w Warszawie, a także apartamentów w luksusowym kompleksie Yacht Park w Gdyni. 


Istotnym obszarem naszej działalności, w którym chcemy umacniać naszą pozycję, jest rynek usług hotelowych, na którym współpracujemy z Polskim Holdingiem Hotelowym. Naszym celem jest zbudowanie silnej i konkurencyjnej grupy kapitałowej na polskim rynku nieruchomości. Istotnym krokiem w tym kierunku było także włączenie w 2019 roku do Grupy spółki budowlanej Chemobudowa-Kraków S.A. oraz katowickiego Centrum Biurowego Plac Grunwaldzki S.A. Dzięki tej konsolidacji znacząco zwiększymy skalę naszego działania i poprawimy naszą pozycją konkurencyjną na krajowym rynku nieruchomości. 

Więcej informacji na stronie www