Arkadiusz Słodkowski

Członek zarządu Polskiej Organizacji Franczyzodawców

Właściciel i członek zarządu PROFIT system, firmy konsultingowej, która zajmuje się kompleksowym doradztwem w zakresie franchisingu, współpracy partnerskiej i agencyjnej. Firma działa także za granicą – w Argentynie, w Bośni i Hercegowinie, Chorwacji, w Czechach, Egipcie, na Węgrzech, we Włoszech, na Litwie, w Łotwie, Macedonii, Rumunii, Arabii Saudyjskiej, Serbii, na Słowacji, w Słowenii, w Turcji i Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Nadzoruje pracę redakcyjną i wydawniczą miesięcznika FRANCHISING praz portalu Franchising.pl. Jest autorem wielu artykułów na temat rynku licencji. W pracy konsultingowej specjalizuje się w realizacji kampanii rekrutacyjnej dla sieci franczyzowych, agencyjnych i partnerskich. Prowadzi szkolenia z zakresu biznesu na licencji na Akademii Franczyzy. Od kwietnia 2008 roku jest członkiem Polskiej Organizacji Franczyzodawców.

Arkadiusz Słodkowski ukończył Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego ze specjalizacją stosunki międzynarodowe. Otrzymał dyplom szkoły dziennikarskiej tygodnika Polityka. Pracował jako dziennikarz w redakcjach Polityki i Życia Warszawy zajmując się tematyką społeczną i ekonomiczną. W latach 1995-1998 pracował w agencjach public relations: United Publishers i The Rowland Company specjalizując się w obsłudze klientów finansowych. Na swoim koncie ma także udane przedsięwzięcia z dziedziny Public Affairs.