Aktualności

logo2.png
image.jpg
07-08-2020

Wakacje 590

Wakacje to czas idealny na podróże, zwiedzanie i odpoczynek, na który wielu z nas czeka z upragnieniem przez cały rok. I chociaż tegoroczne z pewnością nie należą do tych wymarzonych, to pandemia udowodniła nam, że nie trzeba wyjeżdżać za granicę, aby te miesiące wakacyjne spędzić tak, jak lubimy najbardziej: w malowniczym otoczeniu przyrody, aktywnie lub na wypoczynku. Dotychczas podczas urlopów podziwialiśmy chorwackie plaże, hiszpańskie wyspy i francuskie winnice…, ale okazuje się, że to wszystko (a nawet więcej) mamy na wyciągnięcie ręki! Często wystarczy jedynie kilka godzin podróży samochodem czy pociągiem, by móc rozkoszować się szumem fal, piaszczystymi wydmami, wyjątkowymi szlakami turystycznymi czy wspaniałymi parkami krajobrazowymi, a przede wszystkim pysznymi regionalnymi potrawami, takimi jak tradycyjne mięsa, polskie wina czy domowe ciasta, które kojarzą nam się z wakacjami u dziadków.  

 

Na półmetku wakacji chcielibyśmy zwrócić uwagę na piękno regionów Polski. We współpracy z urzędami marszałkowskim opracowaliśmy listę regionalnych atrakcji, które warto odwiedzić oraz produktów, które należy spróbować, przebywając w poszczególnych województwach. 

 

Jednym z najważniejszych obszarów działalności naszej spółki Kongres 590 jest promocja polskich produktów i regionów. Naszym najcenniejszym dobrem jest Polska sama w sobie: piękna, różnorodna i nieustannie zaskakująca. Dlatego postanowiliśmy stworzyć cykl, w którym promujemy krajową turystykę z podziałem na poszczególne województwa. Akcja przebiega pod hasłem Wakacje 590, a każda z cyfr niesie ze sobą odpowiedni przekaz:  

 

5 produktów regionalnych, które warto spróbować, 

9 miejsc, które musisz odwiedzić, 

0 zmartwień, tylko relaks! 

 

Ebook Wakacje 590 stanowi źródło skondensowanej wiedzy i jest mini-przewodnikiem po Polsce. Zachęcamy do zapoznania się z jego treścią i do aktywnego spędzenia ostatniego miesiąca wakacji w naszym kraju! 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź z nami na bieżąco!