Kongres 590

Nowe możliwości
Warszawa
5-6 października 2021
Sebastian Kotow
CEO W INSTITUTE OF BEHAVIORAL DESIGN

Psycholog zarządzania, przedsiębiorca, doświadczony menedżer z ponad 20 letnim stażem. Mieszkał i pracował w 13 krajach na świecie m.in. w USA, UK, Belgii, Rosji, Holandii, Tajlandii czy Dubaju.
Wykładowca psychologii biznesu na studiach MBA na Akademii Leona Koźmińskiego, Akademii WSB i gościnnie na Wyższej Szkole Bankowej
we Wrocławiu.
Studiował w Polsce i za granicą - zarządzanie ze specjalizacją zasoby ludzkie (WSZ), psychologię zarządzania (ALK), psychologię kliniczną i zdrowia(SWPS) oraz psychologię biznesu w USA na Stanford University.
Autor bestsellerów z zakresu biznesu i rozwoju osobistego – Odporność psychiczna (2021), Anatomia Zmiany (2019), Algorytmy Chaosu (2019), Matematyka Zaufania (2018) oraz dwóch książek napisanych wspólnie z Brianem Tracy – Cele (2015), Zmiana (2016).
Współpracował w roli konsultanta, mentora czy wykładowcy z ponad 200 międzynarodowymi organizacjami, w jego szkoleniach oraz wykładach brało udział ponad 300 tys. uczestników. Od ponad 20 lat aktywnie pracuje z liderami biznesu, wspierając zmiany organizacyjne, rozwój kompetencji liderów czy procesy budowania i wdrażania strategii.
Jest członkiem m.in. American Psychological Association, Brain & Behavior Society oraz Institute of Leadership & Management w Londynie.

Bądź z nami na bieżąco,
zapisz się na nasz newsletter: