Kongres 590

Nowe możliwości
Warszawa
5-6 października 2021
Michał Bisiorek
Adwokat, Członek Rady Związku Pracodawców Przemysłu Rozrywkowego i Gier, partner zarządzający BCLA Bisiorek, Cieśliński i Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawni

Adwokat. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, założyciel kancelarii prawnej BCLA Bisiorek, Cieśliński i Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawni wiodącego podmiotu na rynku polskim prowadzącego doradztwo prawne dla branży hazardowej.

Jeden z twórców i Członek Rady Związku Pracodawców Przemysłu Rozrywkowego i Gier organizacji związkowej zrzeszającej pracodawców branży rozrywkowej i gier.

Michał Bisiorek należy do wąskiego grona prawników specjalizujących się w grach hazardowych. Doradza swoim klientom w postępowaniach przed regulatorem rynku oraz organami celno-skarbowymi. Przygotowuje dla swoich Klientów z branży hazardowej multidyscyplinarne rozwiązania prawne umożliwiające osiągnięcie najwyższej efektywności biznesowej przy ograniczeniach funkcjonowania na rynku regulowanym. Doradza operatorom hazardowym i dostawcą rozwiązań informatycznych w implementacji na rynku polskim produktów hazardowych funkcjonujących w innych jurysdykcjach prawnych.

Bądź z nami na bieżąco,
zapisz się na nasz newsletter: