Kongres 590

Nowe możliwości
Warszawa
5-6 października 2021
Jadwiga Sochaj
Instruktor Sportu

Założyciel i główny trener w działającej od 2010 r. szkole tai chi Nan Bei Biały Żuraw w Tarnobrzegu. Instruktor Sportu i sędzia klasy III z licencjami Polskiego Związku Wushu. Instruktor Rekreacji Ruchowej o specjalności Tai- Chi. Posiada stopień mistrzowski I Duan przyznany przez Polski Związek Wushu. Od 2016 r. Reprezentantka Polski Wushu w konkurencjach Taijiquan.

Tai chi Trenuje od 2006 r. Od 2014 r. regularnie startuje i zdobywa medale na zawodach rangi krajowej i międzynarodowej. Z powodzeniem przygotowuje zawodników do startów w zawodach mistrzowskich i pucharach w konkurencjach Formy ręczne Taijiquan i Formy z bronią chińską. Posiada wieloletnie doświadczenie instruktorskie w pracy z grupami Tai Chi i Qigong dla osób dorosłych. Na co dzień pracuje z Seniorami w Domu Dziennego Pobytu w Tarnobrzegu jako terapeuta zajęciowy i instruktor ćwiczeń psychofizycznych.

Wybrane osiągniecia sportowe.

2 złote medale za formy ręczną i z mieczem taiji w konkurencji demostration event na Mistrzostwach Świata Taijiquan w 2016 r.

4 złote medale i Puchar dla Najlepszej Zawodniczki Turnieju zdobyte na XX Pucharze Polski Taijiqan w 2016 r.

4 złote krążki za formy ręczne oraz za formę z mieczem i tradycyjną formę z szablą na XXV Międzynarodowych Mistrzostwach Polski Wushu w 2019 r.

Bądź z nami na bieżąco,
zapisz się na nasz newsletter: