Kongres 590

Nowe możliwości
Warszawa
5-6 października 2021
Grzegorz Bonder
General Manager, UNIQUE ONE Sp. z o.o

Wiceprezes Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Marketingu SMB. Wykładowca na Akademii Leona Koźmińskiego. Prelegent konferencji, członek jury i rad programowych konkursów marketingowych.

Grzegorz Bonder z branżą marketingowo-reklamową, związany jest od przeszło 20 lat. UNIQUE ONE jest częścią grupy Unique, bardzo wysoko ocenianej w badaniach branżowych w tym m.in. pisma „Media i Marketing Polska" (wyróżniona Agencją Roku Marketingu Zintegrowanego w 2017, 2020 i 2021r.). W 2018 roku nagrodzona Gepardem Biznesu, a w 2019 roku - Diamentem Forbesa. W 2019 roku UNIQUE ONE zyskała tytuł Firmy Roku przyznawane przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej.

Agencja to pionier nowatorskich form promocji sprzedaży na polskim rynku. Między innymi jako pierwsza wprowadziła do loterii i konkursów brandowane karty płatnicze. Przeprowadziła również pierwszą w naszym kraju loterię opartą wyłącznie na aplikacji mobilnej oraz stworzyła aplikację mobilną odczytującą w czasie rzeczywistym dane z paragonów fiskalnych. Agencja tworzy i wdraża ogólnopolskie kampanie m.in. dla takich firm jak: Nestle Polska, Visa, Orlen, Makro, Play, GUS, Rossmann, Canon, Velux oraz Ministerstwo Finansów (realizacja Narodowej Loterii Paragonowej).

Po pracy Grzegorz Bonder rozwija pasję do samochodów. Ma na koncie tytuł mistrza polski w rajdach samochodowych (puchar PZM 2005), 2 wicemistrza w klasyfikacji generalnej 2WD (RSMP 2018) oraz 2 wicemistrza w klasie 4 2020 (RSMP).

Bądź z nami na bieżąco,
zapisz się na nasz newsletter: