O nas

logo2.png

 

 

Remigiusz Kopoczek

Prezes Kongres 590

Od lat jestem związany ze środowiskiem naukowym, pracuję jako nauczyciel akademicki na Uniwersytecie Śląskim. Moją specjalizacją i pasją są gry komputerowe. Przez ostatnie lata byłem pomysłodawcą i prezesem zarządu pierwszego akceleratora gier wideo ARP Games. Jako Prezes Zarządu spółki Kongres 590 chcę rozwinąć nowe kompetencje biznesowe firmy i otworzyć ją na nowe horyzonty.  

 

Łukasz Gontarek

Wiceprezes Kongres 590

Z moich ust 590 razy dziennie pada słowo „disruptive”, które jest moim mottem, claimem, drogowskazem na życie. Mój bakcyl to rozwijanie nowych biznesów. Posiadam ponad dekadę doświadczenia jako menedżer, głównie w branży sportowej i mikromobilności. Przemierzam świat na hulajnodze elektrycznej i zarażam innych energią do zmiany i patrzenia szerzej. Kocham podróżować, gdyby na świecie było 590 krajów – odwiedziłbym je wszystkie.  

 

Justyna Orłowska 

Dyrektor ds. Komunikacji, Rzecznik Prasowy 

Doświadczenie zdobyłam jako dziennikarka sportowa oraz rzecznik piłkarskiej Wisły Płock, PGNiG Superligi i Polskiego Związku Koszykówki. Pięć owocnych lat spędziłam w amerykańskich markach retailowych, gdzie doskonaliłam procesy obsługi klienta oraz sprawdziłam się na stanowiskach menadżerskich. W Kongresie odpowiadam za komunikację i kontakt z mediami. W wolnych chwilach oglądam filmy Tima Burtona, słucham przemówień profesora Bralczyka i podróżuję.

 

Jerzy Mieńkowski

Dyrektor ds. Sprzedaży

Byłem zawodnikiem kadry narodowej w łucznictwie. Nauczyło mnie to wytrwałego dążenia do celu, pracowitości oraz celności. Obecnie na co dzień zajmuję się sprzedażą B2B i rozwojem nowych obszarów biznesowych spółki, a oferty, które przedstawiam partnerom są zawsze strzałem w dziesiątkę. Mam doświadczenie w organizacji licznych eventów i wyjazdów turystycznych. Prywatnie jestem entuzjastą motorowodniactwa. 

     
     
     
  Zespół Sprzedaży  
Maja Jankowska Alicja Markiewicz    Sandra Włodarczyk   
     
     
  Dział komunikacji i PR  
 
Jakub Lipczik Kuba Orłowski  

 

O Spółce Kongres 590

Nazwa Kongresu 590 pochodzi od prefiksu kodu kreskowego, którym oznaczane są towary wytwarzane bądź dystrybuowane przez polskie przedsiębiorstwa. Jego głównym celem jest uwolnienie potencjału polskiej gospodarki oraz promocja polskich produktów i usług. Ideą Kongresu 590 jest stworzenie przestrzeni do kooperacji dla polskich przedsiębiorców, naukowców i decydentów politycznych. Kongres 590 jest skierowany do wszystkich firm: od startupów, przez mikro, małe, średnie, po duże przedsiębiorstwa. Kongres 590 – cykliczne, coroczne wydarzenie gospodarcze, skupiające przedstawicieli polskiego biznesu, nauki, polityki i legislacji oraz gości zagranicznych. Stanowi arenę wymiany myśli, poglądów i doświadczeń polskich przedsiębiorców, menedżerów, polityków, naukowców oraz ekspertów ekonomicznych. Organizatorem jest Kongres 590 sp. z o.o.

Kongres corocznie odbywa się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Wydarzenie swoją obecnością uświetniają najważniejsze osoby w kraju, z Prezydentem Rzeczypospolitej Polskiej oraz Prezesem Rady Ministrów na czele i znamienici goście ze świata zagranicznego biznesu.

Prime Minister
quote

Uwolniliśmy potencjał polskiej gospodarki. Nasz kraj ma najszybszy wzrost gospodarczy w Unii Europejskiej. Polska gospodarka podnosi głowę i jest coraz bardziej widoczna.

Premier Mateusz Morawiecki

Kongres 590’18

president
prezydent.pl

Patronat Honorowy Prezydenta

Andrzeja Dudy

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź z nami na bieżąco!