Aktualności

logo2.png
image.jpg
08-07-2020

Rusza projekt 590pomaga.pl!

Kongres 590 Sp. z o.o. podjął inicjatywę utworzenia platformy 590pomaga.pl dla integracji potrzebujących z tymi, którzy chcą tę pomoc nieść. 590pomaga.pl to projekt, który ma wspierać polskich przedsiębiorców nie tylko w czasie pandemii, ale także po jej zakończeniu.

Cała Polska zmaga się z pandemią koronawirusa. Skutki przymusowej kwarantanny dotykają nas wszystkich, ale mimo wszystko chcemy pomagać i wzajemnie się wspierać. Powstaje wiele wspaniałych inicjatyw, które oferują rozmaite formy pomocy, w tym dla najmniejszych polskich przedsiębiorców i pracowników.

Jak odnaleźć tę właściwą, skoro natrafiamy na nie najczęściej w mediach społecznościowych, które zasypują nas mnóstwem różnych informacji? Jak poruszać się pomiędzy projektami i mieć wybór? 590pomaga.pl to serwis, który dostarczy tę wiedzę. Można na nim znaleźć listę ciekawych inicjatyw, ale również bezpłatnie umieścić swój projekt, aby dotrzeć do jak największej grupy odbiorców.

- W czasie zmian, chcemy wesprzeć ideę współpracy i działania na rzecz potrzebujących. Obecnie ci, którzy pomagali, mając środki z prowadzenia swojego biznesu, sami są często w trudnej sytuacji. Jestem głęboko przekonany, że idea dzielenia się informacją i wspierania drobnymi impulsami dobrych przedsięwzięć, przyniesie duży efekt. - Wyjaśnia ideę serwisu Remigiusz Kopoczek, Prezes Kongresu 590. - Chcemy wspólnie budować w świadomości odbiorców ideę korzystania z ofert budujących polską gospodarkę. - dodaje Remigiusz Kopoczek.  

Na stronie 590pomaga.pl gromadzone są różne inicjatywy, które można przeglądać i sortować, zarówno według zasięgu, lokalizacji, kwot czy też form wsparcia. Każdy, kto potrzebuje pomocy dla swojej działalności, realizuje ciekawy projekt, zorganizował dla niego zrzutkę czy potrzebuje wsparcia specjalistów – może zarejestrować się na 590 pomaga.pl

Wyjątkowy czas wymaga wyjątkowych idei i ludzi, dlatego czekamy na tych, którzy działają dla polepszenia obecnej sytuacji.

590 POMAGA, bo tak!

Więcej informacji na www.590pomaga.pl oraz na naszym YouTubie.

Live Chat Studia 590 z Remigiuszem Kopoczkiem, Prezesem Kongresu 590 oraz Łukaszem Gontarkiem, Wiceprezesem Kongresu 590, którzy opowiedzieli o projekcie 590 Pomaga do obejrzenia na naszym Facebooku.

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź z nami na bieżąco!