Aktualności

logo2.png
image.jpg
08-07-2020

Live Chat Studia 590 #4 z Olgą Kozierowską z Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką o #SzminkaKobietom 

Każdy PRowiec wie, że kryzys to wielka wizerunkowa szansa, którą trzeba odnaleźć i wykorzystać. Czy taka nauka może przełożyć się także na nasze życie codzienne i decyzje życiowe? Czy trudne czasy to odpowiedni moment, aby zacząć budować coś od zera? Czy kobieca solidarność jest faktem?  

Misją fundacji “Sukces pisany szminką” jest kompleksowe wspieranie kobiet i młodzieży, dostarczanie im fachowej wiedzy niezbędnej do rozwoju osobistego i zawodowego oraz motywowanie ich do podejmowania odważnych działań i spełniania marzeń. Jedną z działalności jakie podejmują przedstawicielki organizacji jest darmowa promocja nowych biznesów w ich kanałach social media.  

Zdaniem założycielki Fundacji trudne czasy jakie nastały w gospodarce w związku z obostrzeniami spowodowanymi pandemią koronawirusa to doskonały moment na przedefiniowanie świadczonych usług. Jako przykład podaje usługi kosmetyczek. Salony zostały zamknięte, ale kobiety nadal chcą dbać o siebie i być piękne. Sposobem na zaspokojenie potrzeb klientek może być profesjonalne doradztwo w doborze kosmetyków, sposób pielęgnacji oraz szkolenia – wszystkie te usługi można wykonać także w sposób zdalny.  

Olga Kozierowska zwraca uwagę, że w trakcie tej transformacji najistotniejsze są trzy istotne obszary biznesowe. Pierwszy z nich to świadomość, z jakich platform lub aplikacji można korzystać, aby świadczyć swoje usługi w sposób bezpieczny, efektywny, wygodny i atrakcyjny dla klienta. Kolejnym z nich są nasze kompetencje oraz umiejętność ocenienia, które z nich mają największy potencjał biznesowy – jaka nasza działalność może przynieść nam największe zyski? Trzeci obszar dotyczy umiejętności miękkich w zakresie przywództwa i prowadzenia zespołu. W Fundacji Sukces Pisany Szminką można otrzymać darmowe porady dotyczące wszystkich tych obszarów.  

Kryzys może być także nieocenionym błogosławieństwem. Jeżeli ktoś nie lubił swojej pracy, to był to doskonały czas, aby zajrzeć w głąb siebie, odnaleźć swoje prawdziwe pasje i zacząć coś nowego.   

Cała rozmowa z inspirującą, zarażającą pozytywną energią i inspirującą do zmian Olgą do obejrzenia na naszym Facebooku.

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź z nami na bieżąco!